Price: 298kr
Original Price: 346kr
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260305160705444499559 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 5425636 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.